Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Sllatinë M9 Magjistralja Prishtinë – Pejë

900 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Lëshohet Lokali me qera në Magjistralën Prishtinë – Pejë. Lokali është në katin përdhes dhe ka 300m², dhe përbëhet nga dy hapësira pune, një terrasë, dy banjo, parking…

Lokali  ka një ambient pune shumë të mirë dhe të përshtatshëm për Gastronomi.

 • ID: 117
 • Adresa: Sllatinë M9 Magjistralja Prishtinë - Pejë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 300
 • Garazha: 1
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »