Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rruga e Fshatrave Turistike – Qerret – Shqiperi

390,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13

Shitet shtëpia luksoze  në Kompleksi Diell, Qerret, Shqiperi, që gjindet shumë afër plazhit. Shtëpia ka sipërfaqe 270m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me  kuzhinë dhe tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, dy  banjo , një  ballkon… Në katin e tretë ka nje teraseë shumë të madhe. Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr të rregulluar në mënyrë perfekte. Poashtu shtëpia posedon, klimatizim, ujë dhe rrymë 24h, 7 Ari. Shtëpia është  e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…..

 • ID: 17
 • Adresa: Rruga e Fshatrave Turistike - Qerret - Shqiperi
 • Lokacioni:
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 270
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »