Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rruga C – Mati I

350 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Lëshohet banesa me qera në lagjën Mati I, në kompleksi banesor “Tregtia”. Banesa është në katin e nëntë, që ka sipërfaqe prej 130m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo, një terace të madhe, shpajz, garazhë, ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar dhe si e tillë edhe ipet me qera.

 • ID: 315
 • Adresa: Rruga C – Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 130
 • Garazha: 1
 • Kat 9
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »