Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Zija Shemsiu – Ulpianë

110,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Shitet banesa në lagjen Ulpiana afër shkollës fillore Hasan Prishtina, që ka 51m² (Neto). Banesa është në katin e dytë dhe ka: një kuzhinë, një sallon, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, një shpajz, ngrohje qëndrore (me Termokos), një bodrum 7m², ujë dhe rrymë 24h. Banesa është e pa mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 303
 • Adresa: Rr. Zija Shemsiu - Ulpianë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 51
 • Bodrum: 1
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »