Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

65,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Shitet banesa në lagjën Ulpiana afër Sh.F. Hasan Prishtina. Banesa është në katine e I-rë, që ka sipërfaqe prej 44m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, klimatizim, …Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e renovuar dhe mobiluar në tërsi!

 • ID: 177
 • Adresa: Rr. Zija Shemsiu – Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Madhësia në njesi 44
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »