Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Zija Shemsiu – Ulpiana

450,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Shitet lokali në lagjën Ulpiana që ka 112 m² (Neto) sipas dokumentacionit të regjistruar në kadaster (me fletë poseduese). Lokali ka një pozitë shumë të mirë për çfardo lloj biznesi pasi që është në përdhes dhe perbëhet prej tri njësive pune, nje sallë, dy puntori pune, një kuzhinë, dy banjo, ujë dhe rrymë 24h, terace, kopsht!….

 • ID: 11
 • Adresa: Rr. Zija Shemsiu - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 112
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat Perdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »