Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

350 /muaj

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • ID: 03
 • Adresa: Rr. Zagrebi - Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 70
 • Kat 5`
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »