Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ymer Aliu – Kalabri (Emshir)

450 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në lagjën Kalabri (Emshir). Banesa është në katin e parë, që ka sipërfaqe prej 105m², dhe përbëhet nga tri hapësira pune, (një sallon dhe dy dhoma gjumi) një banjo + 1 wc, dy ballkona, shpajz, kondicioner,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është shumë e pështatëshme për zyre dhe ka një pamje nga rruga kryesore!

 • ID: 96
 • Adresa: Rr. Ymer Aliu – Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 105
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »