Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Xhevdet Doda – Lakrishte

2,512 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Lëshohet lokali me qera në lagjën Lakrishte në kompleksin afaristo banesor (Dukagjini Center). Lokali është në katin përdhesë, që ka sipërfaqe prej 157m², dhe përbëhet nga një hapësira pune, një banjo / wc, një terace…Në lokal ka uje dhe rrymë 24h dhe ka një ambient pune  mjatë të mirë. Qmimi i qerasë është Neto dmth. pa Tvsh dhe pa tatim në qira!

 • ID: 132
 • Adresa: Rr. Xhevdet Doda - Lakrishte
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 157
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »