Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

260 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Lëshohët banesa me qera në lagjën  Dardania. Banesa është në katin e tretë, dhe ka sipërfaqe prej 60m², që përbëhet nga  një sallon, një  kuzhinë dhe tryezari ndaras nga salloni, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, ashensor…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • ID: 292
 • Adresa: Rr. Xhemajl Mustafa - Dardani
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 60
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »