Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Xheladin Hana – Mati I

400 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Lëshohët banesa me qera në lagjën  Mati I, Kompleksi (ILIRIA Building). Banesa është në katin e tetë, ka sipërfaqe prej 96m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon, shpajz, ashensor, garazhe, klimatizim, sigurim fizik, kamera…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • ID: 302
 • Adresa: Rr. Xheladin Hana – Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 96
 • Garazha: 1
 • Kat 8
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »