Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

250 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet banesa me qera në lagjën Bregu i Diellit II. Banesa është në katin parë, ka sipërfaqe prej 64m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon,  kuzhinë dhe trepezari ndaras, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, …Në banesë ka, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar !…

 • ID: 257
 • Adresa: Rr. Xheladin Hana – Bregu i Diellit II
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 64
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »