Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

420 /muaj

 • 112
 • 113
 • 114
 • 115
 • 116
 • 117
 • 118
 • 119

Lëshohet banesa me qera, 96 m2 në Lagjën Bregu i Diellit, kompleksi (ILIRIA Building). Banesa posedon: 1 sallon me kuzhinë të hapur, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 wc, 1 ballkon, ngrohje qendrore, garazhe, ujë dhe rrymë 24h, klimatizim, sigurim fizik, kamera… Banesa është e mobiluar…

 • ID: 68
 • Adresa: Rr. Xheladin Hana – Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 96
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »