Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

70,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit. Banesa është në katin e I-rë, që ka sipërfaqe prej 70m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjuma, një banjo, një ballkon, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me rrymë), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e renovuar dhe e  mobiluar në tërsi, dhe si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 188
 • Adresa: Rr. Xheladin Hana – Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 70
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »