Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Vicianum – Arbëria (Dragodan)

450 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Lëshohet lokali me qera në lagjën Arbëria (Dragodan). Lokali është në katin përdhes që ka 50m², dhe përbëhet nga një hapësirë pune, një banjo, …. Lokali  ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë. Lokali ka klimatizim, ujë dhe rrymë 24h,…

 • ID: 130
 • Adresa: Rr. Vicianum - Arbëria (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 50
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »