Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

550 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Lëshohet lokali me qera në lagjën Arbëri (Dragodan). Lokali është në katin e parë që  ka 120m², dhe përbëhet nga një hapësirë pune, një  banjo, ujë dhe rrymë 24h…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë!…

 • ID: 90
 • Adresa: Rr. Vicianum - Arbëri (Dragodan)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 120
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »