Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

300 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në lagjën Mati I (afër rrugës B). Banesa është në katin e parë, që ka sipërfaqe prej 80m², dhe përbëhet nga tri hapësira pune, (një sallon me kuzhinë dhe dy dhoma gjumi), një banjo, një wc, një ballkon,…Në banesë ka uje dhe rrymë 24h,… Banesa ka një ambient pune mjaftë të mirë…

 • ID: 124
 • Adresa: Rr. Venete Bajrami – Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 80
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »