Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

39,500

 • 5
 • 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit  qe ka 45m2 (Neto) sipas dokumentacionit te regjistruar edhe ne kadaster. Banesa eshte në katin e katërt, dhe ka: sallon të madhe, kuzhinë, një dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore të qytetit.

 • ID: 14
 • Adresa: Rr. Vëllezerit Gërvalla - Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 45
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »