Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Vëllezerit Gërvalla – Bregu i Diellit

260 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Lëshohet banesa me qera në lagjën Bregu i Diellit. Banesa është në katin e dytë, ka sipërfaqe prej 60m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe trepezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, kondicioner …Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar !…

 • ID: 260
 • Adresa: r. Vëllezerit Gërvalla - Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 60
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »