Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Uran Ajeti – Mati I

125,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Shitet banesa në lagjën Mati I. Banesa është në katine e IV-të, që ka sipërfaqe prej 117m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari,  tri dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon i madhë dhe një i vogël, një shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi dhe si e tillë edhe shitet!

 • ID: 268
 • Adresa: Rr. Uran Ajeti - Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 117
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »