Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ukshin Hoti – Pejton

1,500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në një super lokacion në lagjen Pejton. Banesa (Zyrja) është në katin e gjashtë, që ka sipërfaqe prej 200m², dhe përbëhet nga gjashtë hapësira pune, (një sallon me kuzhinë dhe pesë dhoma gjumi), dy banjo, një wc, dy ballkon, dy shpajza, klimatizin ne gjdo dhomë…Në banesë ka uje dhe rrymë 24h,… Banesa ka një ambient pune dhe banimi mjatë të mirë…

 • ID: 135
 • Adresa: Rr. Ukshin Hoti - Pejton
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 200
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »