Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ukshin Hoti – Lakrishte

14,400 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Lëshohet lokali me qera lokali afarist ne lagjën Lakrishte. Lokali gjendet në objektin afarist më ekskluziv në Prishtinë, që ofron kushte maksimale për zhvillimin dhe operimin e bizneseve. Në kuader të këti kompleksi ndodhen shumë kompani vendore dhe nërkombëtare. Objekti ka pozitë shumë të mirë gjeografike, pasi që është në qendër të qytetit dhe ka lidhje mjaft të mira me hyrje/daljet e Prishtinës. Objekti ka parking nëntokësor, ka sistem ngrohje qendrore të qytetit (Termokos), sistem ftohje dhe ventilimi të ajrit,  ka sigurim fizik dhe është i monituruar me kamera 24/7.

 • ID: 91
 • Adresa: Rr. Ukshin Hoti - Lakrishte
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 16
 • Banjo: 4
 • Hapsira Totale: 1200
 • Garazha: 5
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 2
  Translate »