Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Uçk – Qafa

125,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Shitet banesa ne lagjen Qafa afer Derades qe ka 58m2 (Neto) sipas dokumentacionit te regjistruar edhe ne kadaster. Banesa eshte në katin e parë dhe ka: sallon, kuzhinë, dy dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkona, …

 • ID: 11
 • Adresa: Rr. Uçk - Qafa
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 58
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »