Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Tring Smajli – Dodona

500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Lëshohet banesen me qera në lagjen Dodona. Banesa është në katin e parë,  dhe ka 110m2, ka sallon me kuzhinë, tri dhoma gjumi, dy banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, ashensor, e mobiluar komplet.

 • ID: 12
 • Adresa: Rr. Tring Smajli - Dodona
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 110
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »