Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

32,500

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Shitet banesa ne lagjen Lakrishte qe ka 40m2. Banesa eshte në katin VIII, dhe ka: sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballon, ngrohje qendrore.

 • ID: 05
 • Adresa: Rr. Tirana - Lakrishte
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 40
 • Kat 8
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »