Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

400 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në lagjën Ulpiana (mrapa AAK-s). Banesa është në katin e parë, që ka sipërfaqe prej 65m², dhe përbëhet nga katër hapësira pune, (një sallon me kuzhinë dhe tri dhoma gjumi), një banjo, një wc, një ballkon,…Në banesë ka uje dhe rrymë 24h,… Banesa ka një ambient pune mjaftë të mirë dhe është shumë e pështatëshme për zyre!

 • ID: 122
 • Adresa: Rr. Taulantina - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 65
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »