Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Taulanita – Ulpiana

90,000

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Shitet banesa e renovuar në lagjën Ulpiana . Banesa është në katine e IV-të, që ka sipërfaqe prej 55m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon,…Në banesë ka ngrohje qëndrore uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e gjysem mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

  • ID: 193
  • Adresa: Rr. Taulanita - Ulpiana
  • Lokacioni:
  • Zip: 10000
  • Statusi: Ne Shitje
  • Lloji i Pronës
  • Dhoma: 1
  • Banjo: 1
  • Hapsira Totale: 55
  • Kat 4
  • Dhoma në Total: 1
    Translate »