Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

200 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohët banesa me qera në Fushë Kosovë afër Komunes së re. Banesa është në katine e VII-të, ka sipërfaqe prej 65m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe trepezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, lift, …Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është në tërsi e mobiluar.

 • ID: 334
 • Adresa: Rr. Tahir Zemaj - Fushë Kosovë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 65
 • Kat 7
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »