Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Sylejman Vuçiterrna – Kalabria (Emshir)

1,500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3

Lëshohet lokali me qera në lagjën e Kalabria (Emshir). Lokali është në katin përdhes që ka 200m², dhe përbëhet nga një hapësirë pune, një banjo,…. Lokali ka ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h dhe ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë. …

 • ID: 131
 • Adresa: Rr. Sylejman Vuçiterrna - Kalabria (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 200
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »