Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Sylejman Vokshi – Qendër

2,600 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Lëshohen zyret me qera në qendër të qytetit. Zyret janë përdhes plus dy katë, dhe kanë sipërfaqe prej 300m², dhe përbëhet nga dy hapësira qëndrore, shtatë hapësira pune, një kuzhinë, tri banjo, dy shpajza, pesë ballkona, 10 vend parkingje…Objekti ka 2 Hyrje / Dalje, ka klimë në çdo zyre (hapsirë pune), ka sistem të ngrohjes qenrore me naftë dhe me rrymë, uje dhe rrymë 24h,…

 • ID: 113
 • Adresa: Rr. Sylejman Vokshi - Qendër
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 300
 • Kat P+2
 • Dhoma në Total: 2
  Translate »