Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

50,000

 • 1
 • 2
 • 4
 • 5
 • 7
 • DSC07971

Shitet banesa  në qendër të Prishtinës me një pamje shumë të bukur nga qyteti. Banesa është në katin e V-të, ka sipërfaqe prej 30m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe tryezari, një banjo, një  ballkon,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa  është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 186
 • Adresa: Rr. Sylejman Vokshi - Qendër
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 30
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »