Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Simon Shiroka – Qendër

370 /muaj

 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Lëshohët banesa me qera  në Qendër të qytetit. Banesa është në katin IV-të, dhe ka sipërfaqe prej 60m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, lift…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e renovuar dhe mobiluar në tërësi. Qeramarrësi ka për obligim të paguaj vetëm shpenzimet e rrymës, ndërsa shpenzimet e ngrohjes qëndrore, ujin dhe mbeturinat i paguan qeradhënësi!

 • ID: 281
 • Adresa: Rr. Simon Shiroka - Qendër
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 60
 • Kat 4
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »