Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Shefqet Shkupi – Kalabri (Emshir)

400 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3

Lëshohet lokali me qera në lagjën Kalabri (Emshir). Lokali është në katin e parë që  ka 45m², dhe përbëhet nga një hapësirë pune, një  banjo, ujë dhe rrymë 24h…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë!…

 • ID: 85
 • Adresa: Rr. Shefqet Shkupi - Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 45
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »