Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

600 /muaj

 • 7
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Lëshoj banesen me qera në Lagjen Ulpiana, afër Lokaleve të Lesnes. Banesa eshte ne katin e III-të, ka dhomen e ditës me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon, ngrohje qendrore individuale, aircondition, rezervuar uji,….Banesa ështe komplet e renovuar dhe eshte e mobiluar ne menyre moderne

 • ID: 27
 • Adresa: Rr. Selami Pulaha - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 60
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »