Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Sejdi Kryeziu – Pejton

500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Lëshohet banesa me qera në lagjën  Pejton, afër ambasadës së Norvegjisë. Banesa është në katine e VI-të, që ka sipërfaqe prej 84m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon,  lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e  mobiluar…

 • ID: 259
 • Adresa: Rr. Sejdi Kryeziu - Pejton
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 84
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »