Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Sadik Zeneli – Dardania

63,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Shitet banesa në lagjën Dardania afër Sh.F. Dardania. Banesa është në katin e III-të, ka sipërfaqe prej 50.46m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë ndaras nga salloni dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një shpajz, një ballkon, nxemje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,…Banesa është e pa mobiluar…

 • ID: 215
 • Adresa: Rr. Sadik Zeneli - Dardania
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 50.46
 • Kat 3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »