Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

210 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet banesa me qera afër parkut të qytetit. Banesa është në katin e II-të, ka sipërfaqe prej 45m², dhe përbëhet nga një sallon, një kuzhinë dhe tryezari, një banjo, një ballkon, lift,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar.

 • ID: 271
 • Adresa: Rr. Rrustem Statovci - Parku i Qytetit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 45
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »