Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Rifat Berisha – Bregu i Diellit

145,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13

Shitet banesa Duplex në lagjën Bregu i Diellit (banesat e Bardha). Banesa është në katin e pestë, që ka sipërfaqe prej 114m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari të ndarë, tri dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, një shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • ID: 290
 • Adresa: Rr. Rifat Berisha – Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 114
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »