Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Lëshohet lokali (Zyrja) me qera në lagjën Aktash. Lokali është në katin përdhes që ka 50m², dhe përbëhet nga dy hapësira pune, një  banjo, …. Lokali (Zyra) ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë. Lokali ka ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h, dhe ipet me qera për afarizëm…

 • ID: 67
 • Adresa: Rr. Rexhep Mala - Aktash
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 50
 • Kat Perdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »