Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

I dhënë me qera

2,300 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet lokali me qera në Aktash. Lokali është i ndarë në dy njesi pune, 200m2  Përdhes + 240m2 Podrum, një wc, nxemje qëndrore, 2 vend parkime….

 • ID: 10
 • Adresa: Rr. Rexhep Mala - Aktash
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 440
 • Kat Përdhes
  Translate »