Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Rexhep Mala – Aktash

1,200 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Lëshohetn zyret me qera në lagjën Aktash. Zyret janë në katin e dytë dhe tretë, dhe kanë sipërfaqe prej 300m², dhe përbëhet nga pesë hapësira, një kuzhinë, dy banjo, dy ballkona, ngrohje qenrore, uje dhe rrymë 24h,……

 • ID: 119
 • Adresa: Rr. Rexhep Mala - Aktash
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 300
 • Kat 2-3
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »