Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Rexhep Mala – Aktash

4,500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Lëshohetn zyret me qera në lagjën Aktash. Zyret janë përdhes plus tre katë, dhe kanë sipërfaqe prej 465m², dhe përbëhet nga tri hapësira qëndrore, shtatë hapësira pune, tri banjo, katër ballkona, 2 vend parkingje…Objekti ka 2 Hyrje / Dalje, ka klimë në çdo zyre (hapsirë pune), ka sistem të ngrohjes qenrore me naftë dhe me rrymë, uje dhe rrymë 24h,…

 • ID: 114
 • Adresa: Rr. Rexhep Mala - Aktash
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 7
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 465
 • Kat P+3
 • Dhoma në Total: 3
  Translate »