Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Rexhep Mala – Aktash

1,300 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Lëshohet zyrja me qera në lagjën Aktash. Zyret janë  në katin e parë, që ka sipërfaqe prej 220m², dhe 50m² terece, dhe përbëhet nga katër hapësira pune, një kuzhinë, dy banjo, dy ballkona, dy shpajza, dy ballkona, ujë dhe rrymë 24 orë (3000litra rezervuar, gjenerator), alarm, klimatizim, ngrohje qëndrore. Zyret kanë një ambient pune shumë te mirë dhe qasje perfekte në të gjitha anët e qytetit!…

 • ID: 99
 • Adresa: Rr. Rexhep Mala - Aktash
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 220
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »