Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Rexhep Krasnuiqi – Kalabri (Emshir)

320 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet banesa me qera në Lagjën Kalabria (Emshir). Banesa është në katin e I-rë, ka sipërfaqe prej 115m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe trepezari,  tri dhoma gjumi, dy banjo, një shpajza, dy ballkona, lift, …Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi…

 • ID: 213
 • Adresa: Rr. Rexhep Krasnuiqi - Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 115
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »