Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

200 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Lëshohet banesa me qera në lagjën Kalabria (Emshir). Banesa është në katin e përdhes, ka sipërfaqe prej 65m², dhe përbëhet nga një sallon, një kuzhinë dhe tryezari, një banjo,… Në banesë ka  uje dhe rrymë 24h,… Banesa është relativisht e mobiluar.

 • ID: 265
 • Adresa: Rr. Rexhep Krasniqi – Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Hapsira Totale: 65
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »