Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Rexhep Krasniqi – Kalabri (Emshir)

300 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 20190902_133518
 • 20190902_133528

Lëshohet lokali  me qera në lagjën Kalabria (Emshir). Lokali është në pëdhesë që  ka 55m², dhe përbëhet nga një hapësirë me mundësi ndarje, një  banjo,…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë, ujë dhe rrymë 24h!…

 • ID: 79
 • Adresa: Rr. Rexhep Krasniqi – Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 55
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »