Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

97,900

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Shitet banesa në lagjën  Kalabria (Emshir), Kompleksi OTI – (prapa kolegjit UBT). Banesa është në katin e pestë, ka sipërfaqe prej 89m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, ashensor, garazh…Në banesë ka uje dhe rrymë 24h…

 • ID: 266
 • Adresa: Rr. Rexhep Krasniqi – Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 89
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »