Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

73,700

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Shitet banesa në lagjën  Kalabria (Emshir), Kompleksi OTI – (prapa kolegjit UBT). Banesa është në katin e gjashtë, ka sipërfaqe prej 67m², dhe përbëhet nga  një salloni me  kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, ashensor, garazh…Në banesë ka uje dhe rrymë 24h…

 • ID: 265
 • Adresa: Rr. Rexhep Krasniqi – Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 67
 • Garazha: 1
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »