Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Rexhep Krasniqi – Kalabri (Emshir)

65,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Shitet banesa (Lokali) në lagjën Kalabria (Emshir). Banesa (Lokali) është në katin përdhes, që mundet të shfytëzohet për afarizëm dhe ka sipërfaqe prej 65m², përbëhet nga një sallon, një kuzhinë dhe tryezari, një banjo,… Në banesë ka uje dhe rrymë 24h,… Qmimi i banesës Lokalit është 1000 Euro për m².

 • ID: 242
 • Adresa: Rr. Rexhep Krasniqi – Kalabri (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 65
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »