Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

250 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Lëshohet banesa me qera në lagjen Bregu i Diellit, Sh. F. Ismail Qemali. Banesa është në katin e gjashtë dhe ka 55m2, ka sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore të qytetit.

 • ID: 32
 • Adresa: Rr. Qamil Bala - Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 55
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »